Vitajte na Patura.sk

patura_logo_50_jahre_sk

 


PATURA je špecialistom v oblasti vytvárania humánnych životných podmienok pre hovädzí dobytok, kone, ovce a ostatnú zver. 

PATURA je zárukou efektívneho a profesionálneho programu kvalitných ohrád, elektrických ohradníkov, kompletných chovateľských systémov, moderných technológií a zriadení pre vaše stajne a pastviny, ktoré sú zárukou spoľahlivosti a funkčnosti na dlhé roky.

V spolupráci s poľnohospodármi, chovateľmi, veľkými a malými farmármi vyvíja Patura pre Vás produkty, ktoré Vám uľahčia prácu, ochránia zvieratá, zvýšia efektivitu a pomôžu k želaným výsledkom.

Každoročne pre Vás pripravujeme najkompletnejší produktový katalóg  s množstvom užitočných informácií, odporúčaní a noviniek pre chov, držanie zvierat, ale i ochranu úrody.

Využite naše dlhoročné skúsenosti  a my vám radi poradíme.

 

                                                                                                                                          Váš tím Patura

18.01.2021

Nový katalóg 2021

Vytrvalosť v čase plnom výzievVážené zákazníčky, Vážení zákazníci, na začiatku nového roka by som sa chcel v krátkosti pozrieť späť na minulý rok. Keď sa ohliadnem za rokom s mnohými, ba dokonca úplne novými výzvami, cítim v konečnom dôsledku silný pocit vďačnosti, že sme túto ťažkú dobu zvládli spolu dobre. Vďačnosť je adresovaná všetkým našim zákazníkom a špecializovaným maloobchodným partnerom, ktorí naďalej milujú naše výrobky a služby. Tiež by som sa chcel poďakovať všetkým našim zamestnancom, ktorí sa držali spolu za zvláštnych pracovných podmienok a ktorí spolupracovali na každodennom plnení požiadaviek našich zákazníkov. Táto stálosť a jednota na mňa urobila dojem.Veľké poďakovanie patrí všetkým, čo pracujú v odvetviach, ktoré zabezpečujú naše ústredné živobytie. Za veľmi zvláštnych podmienok dokázalo poľnohospodárstvo odolnosť, ktorú získalo po celé generácie pri riešení kríz a výziev. Všetci vďačíme za to, že zásoba obyvateľstva bola vždy 100% zaručená každodennému a neúnavnému úsiliu poľnohospodárov. Dúfam, že túto jedinečnú samozrejmosť samozrejme v budúcnosti ocenia a uznajú všetci spoluobčania. Tím PATURA stratil v uplynulom roku dvoch zvláštnych ľudí: môjho otca a zakladateľa spoločnosti Helmuta Allieho a Johannesa Körblera, nášho dlhoročného manažéra predaja v Rakúsku, pričom obaja šli príkladom s príkladnou orientáciou na zákazníka a veľkou usilovnosťou, ktorá bude aj naďalej viesť naše kroky v budúcnosti.Spolu s mojou manželkou a všetkými zamestnancami spoločnosti PATURA vám prajeme, aby ste mohli bezpečne zvládnuť výzvy tejto doby.

 Bernd Allié
konateľ spoločnosti PATURA KG

  
banner-zdroj banner-ohrada