Vitajte na Patura.sk

patura_logo_50_jahre_sk

 


PATURA je špecialistom v oblasti vytvárania humánnych životných podmienok pre hovädzí dobytok, kone, ovce a ostatnú zver. 

PATURA je zárukou efektívneho a profesionálneho programu kvalitných ohrád, elektrických ohradníkov, kompletných chovateľských systémov, moderných technológií a zriadení pre vaše stajne a pastviny, ktoré sú zárukou spoľahlivosti a funkčnosti na dlhé roky.

V spolupráci s poľnohospodármi, chovateľmi, veľkými a malými farmármi vyvíja Patura pre Vás produkty, ktoré Vám uľahčia prácu, ochránia zvieratá, zvýšia efektivitu a pomôžu k želaným výsledkom.

Každoročne pre Vás pripravujeme najkompletnejší produktový katalóg  s množstvom užitočných informácií, odporúčaní a noviniek pre chov, držanie zvierat, ale i ochranu úrody.

Využite naše dlhoročné skúsenosti  a my vám radi poradíme.

 

                                                                                                                                          Váš tím Patura

21.01.2018

Katalóg PATURA 2018

Vyberte si svoj smer !

Vážené zákazníčky, vážení zákazníci,

na titulnej strane nášho katalógu roku pre rok 2018 je odfotená krava menom Lady Gaga, ktorá je považovaná za najkrajšiu kravu v Nemecku. Jej držiteľ Henrik Wille ju nadobudol v pokročilom veku, pretože v nej spoznal veľký potenciál. S jedenásťročnou Lady Gagou dokázal, že dlhovekosť a vysoký výkon si nemusia odporovať.
Každý chovateľ zvierat má svoje osobné predstavy o úspechu. Postupujte podľa svojich presvedčení, choďte svojou vlastnou cestou a založte si zdravý chov s dobrými životnými podmienkami pre vaše zvieratá. Boli by sme radi, keby sme vás mohli na tejto ceste sprevádzať radami a skutkami. Prosím, kontaktujte nás a našich miestnych predajcov ak si želáte radu alebo podporu.

V mene svojich rodičov, mojej ženy a všetkých zamestnancov by som vám chcel srdečne poďakovať za doterajšiu
vzájomnú a úspešnú spoluprácu.

Bernd Allié
Konateľ spoločnosti PATURA KG


 
banner-zdroj banner-ohrada