Vitajte na Patura.sk

patura_logo_50_jahre_sk

 


PATURA je špecialistom v oblasti vytvárania humánnych životných podmienok pre hovädzí dobytok, kone, ovce a ostatnú zver. 

PATURA je zárukou efektívneho a profesionálneho programu kvalitných ohrád, elektrických ohradníkov, kompletných chovateľských systémov, moderných technológií a zriadení pre vaše stajne a pastviny, ktoré sú zárukou spoľahlivosti a funkčnosti na dlhé roky.

V spolupráci s poľnohospodármi, chovateľmi, veľkými a malými farmármi vyvíja Patura pre Vás produkty, ktoré Vám uľahčia prácu, ochránia zvieratá, zvýšia efektivitu a pomôžu k želaným výsledkom.

Každoročne pre Vás pripravujeme najkompletnejší produktový katalóg  s množstvom užitočných informácií, odporúčaní a noviniek pre chov, držanie zvierat, ale i ochranu úrody.

Využite naše dlhoročné skúsenosti  a my vám radi poradíme.

 

                                                                                                                                          Váš tím Patura

08.03.2019

Jednosmerná brána FINGER GATE

 Jednocestná brána Finger Gate ponúkame k riadeniu prevádzky pre inovatívnych chovateľov mliekového dobytka, je mimoriadne vhodná do maštale s volným výbehom. Vďaka variabilite sa jednosmerná brána používa aj v priestore pre selekciu. Nosná pevná konštrukcia je z 60,3 mm guľatej a 80 x 80 mm hranatej rúry. Veľké gumové nárazníky s dlhou životnosťou zabezpečujú maximálnu redukciu  hluku. Dokonca aj jalovice si na funkciu brány zvyknú veľmi rýchlo.

32391x_fingergatter-20181105-_mg_5936 


 
banner-zdroj banner-ohrada